Alan Wake 2 se konečně předvádí parádním gameplay trailerem a skvělou grafikou

Včerejší PlayStation Showcase 2023 byla opravdu zajímavá show, a i když se na ní neobjevilo tolik exkluzivek, jak bychom si přáli, nabídla spoustu parádních trailerů. Jedním z nich byl i první gameplay trailer na očekávanou hru Alan Wake 2. Pokračování hry od finského studia Remedy, která byla dříve spojována hlavně s Xboxem, vypadá v traileru opravdu parádně. Dokonce se tu objeví i jedna postava, kterou určitě poznáte, a Alan Wake to nebude.

Kromě Alana, bychom se měli dostat také do role agentky FBI jménem Saga Anderson. Hra se z akčního thrilleru navíc vydá do vod survival hororu, což bude zajímavá změna. Tentokrát se totiž budeme potýkat se sérii rituálních vražd. Trailer samotný potom vypadá opravdu parádně. Grafika je povedená jak ve dne, tak i v noci, kdy hra umí být opravdu děsivá. Trochu mi to připomíná sérii Resident Evil. Nepřátelé přitom vypadají dosti rozmanitě.

Alan Wake 2 vyjde 17. 10. 2023 na PC, Xbox Series X|S a PlayStation 5.

Líbil se Vám náš článek? Budeme moc rádi pokud se zapojíte do diskuze, případně když nám dáte odběr na jedné ze sociálních sítí. Najdete nás na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Zdroj: TZ, YouTube, PlayStation Showcase 2023